Wymiana szybki Apple Watch

Upadł? Nie martw się! Wymienimy zbitą szybkę, a Twój wyświetlacz nadal pozostanie oryginalny.

Zbita szybka Apple Watch

Zachowaj oryginalny wyświetlacz

Jako nieliczny serwis w Polsce specjalizujemy się w regeneracji wyświetlaczy zegarków Apple Watch. Oznacza to, że nie wymieniamy całych ekranów. Oddzielamy od nich jedynie zbitą szybkę i zastępujemy nową. Dzięki temu zachowujemy oryginalną matrycę Retina oraz jesteśmy w stanie znacznie zmniejszyć koszt naprawy.

Korpus Apple WatchMatryca Apple WatchKlej OCASzybka Apple Watch

Na czym polega regeneracja?

Regeneracja to proces polegający na oddzieleniu zbitego szkła od matrycy wyświetlacza, a następnie wklejeniu nowej szybki. Ta wklejana jest za pomocą kleju OCA, czyli takim samym z jakiego korzystają prawie wszyscy producenci wyświetlaczy. Aby było to możliwe, niezbędny jest zestaw specjalistycznych urządzeń. Dodatkowo prawie cały proces wykonywany jest w komorze bezpyłowej. Dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakość.

Wymiana ekranu Apple WatchZbita szybka Apple WatchSerwis Apple Watch Gdynia

Kiedy możliwa jest wymiana szybki?

Wymiana zbitej szybki jest możliwa, gdy nasz wyświetlacz jest zbity, a nawet ma problemy z dotykiem (lub jego całkowity brak). Jednak w przypadku, gdy na wyświetlanym obrazie zauważymy kolorowe pasy, czarne plamy lub martwe piksele konieczna będzie wymiana całego wyświetlacza. Jeśli nie pewny/a swojego przypadku, skontaktuj się z nami.

Wymiana szybki Apple Watch Zbity ekran Apple Watch

Najczęstsze pytania:

Jak długo trwa naprawa?

Większość zegarków zostaje naprawiona nawet na następny dzień. Szacowany czas naprawy możesz sprawdzić w naszym cenniku.

Jaki jest koszt naprawy?

Koszt naprawy danego modelu możesz sprawdzić w naszym cenniku. W razie jakichkolwiek wątpliwości zachęcamy do kontaktu.

Kiedy wymiana szybki jest niemożliwa?

Wymiana szybki jest niemożliwa, gdy nasz wyświetlacz ma problemy z wyświetlaniem obrazu (widoczne plamy, pasy lub inne skazy). Natomiast dopuszczalne są problemy z dotykiem. Za wymianę warstwy dotykowej nie pobieramy dodatkowych opłat.

Czy będzie działać Apple Pay?

Tak. Za Apple Pay odpowiada moduł NFC, który jest częścią wyświetlacza. Ten pozostaje oryginalny więc nasz zegarek po naprawie będzie nadal w pełni funkcjonalny.

Czy mam gwarancję po naprawie?

Na każdy wymieniony element udzielamy 6 miesięcy gwarancji, która uznawana jest na podstawie numeru seryjnego urządzenia.

Ile razy można zregenerować wyświetlacz?

Możliwa jest wielokrotna regeneracja tego samego wyświetlacza pod warunkiem, że nie ma problemów z obrazem.

Czy zegarek będzie wodoszczelny?

Niestety, ale nie jesteśmy w stanie tego zagwarantować. Wodoszczelność nie jest cechą trwałą i z czasem woda może dostać się nawet do zegarka, który nigdy nie był naprawiany. Tym bardziej w przypadku, gdy urządzenie było uszkodzone, nie zalecamy jakiegokolwiek kontaktu z wodą.

Jedyną możliwością na zachowanie wodoszczelności jest wymiana całego urządzenia w serwisie autoryzowanym.

Czy mogę wysłać zegarek do naprawy?

Oczywiście. Zobacz więcej na stronie Naprawa wysyłkowa.